Dla Opiekuna

Home » Dla Opiekuna

Drodzy Opiekunowie!

Każde wydarzenie, które znajduje się w programie zostało przygotowane z myślą o najmłodszych odbiorcach sztuki. Bardzo zależy nam, aby wszyscy nasi goście czuli się wyjątkowo, bezpiecznie i komfortowo – tak, by w jak najpełniejszy sposób mogli doświadczać sztuki.

Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które, mamy nadzieję, pomogą Wam zaplanować wizytę i cieszyć się spędzonym u nas czasem.

Planując udział w wydarzeniach Festiwalu Najmłodszych pamiętajcie, że warto przyjść wcześniej, by dać dziecku czas na oswojenie się z przestrzenią i przygotowanie do udziału w wydarzeniu.

 

Kupując bilety pamiętajcie, że:

– w trosce o naszych widzów, przy każdym wydarzeniu podajemy wiek widzów – prosimy o przestrzeganie wyznaczonych granic

– każdy widz musi mieć własny bilet (bez względu na wiek: dziecko, rodzic, opiekun)

 

Na miejscu pamiętajcie, że:

– spontaniczne reakcje dzieci są wspaniałe! Cieszymy się, gdy dzieci śmieją się i żywo reagują na to, co dzieje się na scenie

– głosy dorosłych są bardzo donośne i przeszkadzają naszym widzom

– w trosce o bezpieczeństwo dzieci, prosimy aby w trakcie spektaklu pozostały one na widowni (o ile artyści wyraźnie nie zaproszą ich na scenę)

– jeśli dziecko poczuje się niekomfortowo lub zacznie płakać – spróbujcie stanąć z tyłu lub wyjść na moment z sali, by dać mu chwilkę na uspokojenie. Zawsze możecie wrócić!

– początek spektaklu jest bardzo ważny, a małe dzieci łatwo się rozpraszają, dlatego spóźnialskich nie wpuszczamy

 

Wstęp na wydarzenie finałowe „WIELKIE RZECZY” odbywa się na podstawie biletu na dowolne wydarzenie FESTIWALU NAJMŁODSZYCH. Wydarzenie odbywa się w plenerze – na Dziedzińcu Zamkowym. Liczba miejsc ograniczona!

 

I najważniejsze – przez cały czas czekamy na Wasze wskazówki, które pomogą nam działać lepiej.

 

Do zobaczenia!

 

Informujemy również, że zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu Festiwalu.