„
„Piosenki na niepogodę” to familijny koncert, podczas którego zapraszamy dzieci i dorosłych do świata emocji, zabawy oraz dźwięków. To spotkanie stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą razem przeżywać muzykę, odkrywać moc słów i czerpać radość ze wspólnego śpiewania i bycia blisko siebie. Motto naszego koncertu: „śpiewaj z mamą, śpiewaj z tatą, z babcią, z dziadkiem, z siostrą, z bratem”.
Można zaśpiewać radość lub smutek; słońce, deszcz i wiatr. Śpiewanie to świetna zabawa i sposób spędzania wolnego czasu. Co więcej, ta forma ekspresji działa terapeutycznie i stymuluje wszechstronny rozwój dziecka. Moc ludzkiego głosu jest naszym zdaniem wciąż niedoceniania. Dlatego zachęcamy Was do śpiewania, a zwłaszcza do śpiewania razem! Nasz koncert stanowi wspaniałą do tego okazję!
scenariusz, melodie i teksty piosenek: Lucyna Winkel-Sobczak
opracowanie muzyczne: Radosław Mateja
śpiewają:
Katarzyna Tapek
Martyna Kozanecka
Lucyna Winkel-Sobczak
zespół instrumentalny:
Radek Mateja – instrumenty klawiszowe;
Piotr Jaraszkiewicz – instrumenty perkusyjne;
Andrzej Iwanowski – kontrabas
czas trwania: ok. 35 min
| Data: | Godzina: | Koszt: | Wiek: |
| Sobota 4.07.2026 | 15:00 | 0 zł | b.o. |




