Dziesięć lat ‘blisko’ na 20-lecie teatru dla najnajmłodszych w Polsce!!!
Z ogromną radością zapraszamy Was na ten niezwykły jubileusz. Uwielbiany przez naszą publiczność spektakl “blisko” miał swoją premierę w 2016 roku – to świetna okazja, żeby przypomnieć ten tytuł i świętować jego obecność podczas Festiwalu Najmłodszych.
„Blisko” to spektakl, który stanie się przygodą odkrywania tajemnic drzemiących w środku każdego z nas. Pełen ruchu i nieustannych zaskoczeń. To powrót do przestrzeni, z której wszyscy się wywodzimy; poszukiwanie przeżyć wspólnych nam i naszym dzieciom. „Blisko” to spektakl o rodzicielstwie i wszystkich znaczeniach tego terminu. Dziecko – jako centrum świata, zbudowane z cząstek obojga rodziców. Dziecko – tajemnica życia, którą wciąż odkrywamy.
Podejdź bliżej, zobacz, dotknij, poczuj. Zajrzyj do środka. Nasze historie – poukrywane jedna w drugiej, czekają na to, by je odkryć. „Blisko” to spektakl o budowaniu relacji. Dwoje tancerzy odkrywa przed widzami świat magicznych więzi, które łączą ludzi. Bliskość – ja, ty, my – rodzina. Każdy z nas nosi w sobie jej cząstkę. Budując więzi, krok po kroku odkrywamy świat. Świat naszej relacji. Bliskość i wszystko to, co z niej powstaje. Narodziny.
To spektakl poruszający dziecięce zmysły, przy jednoczesnym odwoływaniu się do historii życia.
Premiera odbyła się 26 listopada 2016 roku na Scenie Wspólnej.
reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak
scenografia: Barbara Małecka
muzyka: Wacław Zimpel
grafika: Małgosia Małecka HELLO calligraphy
malarstwo: Władysław Radziwiłłowicz
obsada:
Paulina Giwer-Kowalewska
Antoni Kurjata
czas trwania: 45 min
| Data: | Godzina: | Koszt: | Wiek: | Bilety: |
| Czwartek 2.07.2026 | 17.00 | 40 zł | 0,5-3 lata | KUP BILET |






