Spektakl „Drzewo” jest zaproszeniem na wspólny spacer. Złapiemy oddech, będziemy obserwować, dotykać i zachwycać się drzewami – ich pięknem i siłą; tym, co widzimy i tym, co skryte pod ziemią. Między drzewami będziemy snuć opowieści o wspólnym spotkaniu, zabawie i przygodzie. Spektakl wypełni, wykonywana na żywo, muzyka fletu barokowego.
Zapraszamy na spacer.
Poobserwujemy drzewa.
Złapmy wspólny oddech!
koncepcja i reżyseria: Beata Bąblińska
dramaturgia: Gosia Dębska
scenografia i kostiumy: Agnieszka Gierach
ruch sceniczny: Marta Zawadzka
choreografia i wykonanie: Beata Bąblińska i Marta Wichłacz
muzyka, wybór utworów: Paulina Graś-Łukaszewska (flet barokowy), Beata Polak (instrumenty perkusyjne)
czas trwania: 30 min + 20 min spacer
| Data: | Godzina: | Koszt: | Wiek: | Bilety: |
| Środa 1.07.2026 | 17.00 | 40 zł | 2+ | KUP BILET |







