Czy to JA JESTEM inny? Dlaczego? Skąd mogę to wiedzieć? Czy wszyscy jesteśmy tacy sami? A może wszyscy jesteśmy różni? Jak bardzo możemy być do siebie podobni lub od siebie odmienni? „Ja jestem” to propozycja sceniczna o możliwości i wolności bycia sobą – bycia, które nieustannie się staje.
Przedstawienie oparte na teatrze ciała oraz dramaturgii obrazów i działań. Jego twórcy starają się poetycko opowiedzieć o doświadczeniu bycia niewidzialnym oraz o stawaniu się widocznym w świecie, w którym akceptacja jest kluczowa dla budowania tożsamości.
kreacja sceniczna: Adrián Hernández i José Agüero
reżyseria: Adrián Hernández, José Agüero i Bruno Cappagli
scenografia, kostiumy i światło: Mauricio Ascencio
projekt dźwięku: Eblen Macari
konsultacja choreograficzna: Alejandro Chavez Flores
czas trwania: 45 min







